Урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування 06.12.2018 р.

6 грудня в залі засідань районної ради відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування в Україні. 

В урочистостях взяли участь голова районної ради Володимир Сірант та заступник голови районної ради Михайло Слободянюк, депутат обласної Ради Віктор Цибульський, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Григоренко, заступник голови райдержадміністрації Михайло Гоцуляк, сільські голови, депутати районної, селищної та сільських рад. В загальному місцеве самоврядування Могилів-Подільщини - це 34  депутати районної ради та 396 депутатів місцевих рад.

Звертаючись до пристуніх голова районної ради Володимир Сірант наголосив, що місцеве самоврядування - це основа суспільних відносин в Україні, адже вирішення проблем та питань своєї життєдіяльності жителі громад делегували своїм депутатам та головам селищної та сільських рад. 

Також з привітаннями до присутніх звернулись і Віктор Цибульський та Сергій Григоренко. Колег, від імені сільських голів та депутатів, привітали сільський голова Юрій Татаровський та депутат районної ради Алла Дунська.

З чудовими музичними номерами виступили Павло Рудий, Максим Огороднік, Анастасія Онисимчук, Юлія та Іван Колесники, Театр пісні "Любисток", інструментальне тріо у складі Сергія Лук'янова, Олега Стахова та Івана Колесника.

Гарним сюрпризом для присутніх стали авторський шарж від консультанта зі зв'язків з територіальними громадами Ангеліни Мальованої та пам'ятні календарі на 2019 рік від творчої майстрні "Оксамит" та виконавчого апарату районної ради.