Урочистості з нагоди Дня працівника освіти

30 вересня 2015 року в залі засідань районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти. В святкуванні взяли участь голова районної ради Володимир Сірант, голова районної державної адміністрації Олег Китасюк, заступник голови районної ради Володимир Трачук та заступник голови райдержадміністрації Олексій Кучерук.

Зі словами подяки та найкращими побажаннями  до освітян звернулися Володимир Володимирович та Олег Іванович. Також керівництво району нагородило кращих працівників освіти почесними грамотами районної ради та районної державної адміністрації.

 

Заступник голови районної державної адміністрації Олексій Григорович Кучерук привітав  вчителів та вручив почесні грамоти Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації та Обкому профспілки працівників освіти і науки.

З вітальною промовою перед працівниками освітньої галузі району виступили начальник відділу освіти районної державної адміністрації, депутат районної ради Мельник Юрій Іванович та голова Міськрайонної організації профспілки працівників освіти і науки Мельник Галина Іванівна. Також Юрій Іванович та Галина Іванівна вручили освітянам та ветеранам освіти подяки відділу освіти Могилів-Подільської районної державної адміністрації та Міськрайонної організації профспілки працівників освіти і науки.

Святкову програму продовжили виступи учнівських колективів шкіл району.