Урочистості з нагоди святкування Дня прикордонника

      26 травня 2012 року у приміщенні районного Будинку культури «Дружба» відбулись урочистості з нагоди святкування Дня прикордонника, у якому взяли участь голова районної державної адміністрації Вдовцов М.Л., заступник голови районної ради Чічірко І.П., заступник міського голови Криган В.І., та ін.

     

Під час урочистих заходів до вітального слова з побажаннями досягнення нових висот та удосконалення професійної майстерності приєдналась  Яришівський сільський голова Гнатюк Н.А.

   Приємно відмітити, що начальником Могилів-Подільського прикордонного загону Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України Сухим С.В. було відзначено колектив комунального підприємства «Газета «Слово Придністров’я» Могилів-Подільської районної ради /директор-головний редактор Знак Л.В./, колектив комунального підприємства «Могилів-Подільська телерадіокомпанія «Об’єктив» Могилів-Подільської районної ради»  /директор – Колесник Л.М./ та начальника відділу культури та туризму районної державної адміністрації Хухлей Л.В. грамотами  за особистий внесок у справу захисту інтересів держави на кордоні, відданість, сприяння в охороні державних рубежів, виховання поваги до професії охоронця рубежів.

      Державна Прикордонна служба, а у її складі Могилів-Подільський прикордонний загін, прикладають величезних зусиль для забезпечення надійного захисту цілісності та недоторканості наших кордонів.