Установчі збори Громадської спілки воїнів АТО

               16 серпня 2016 року в районному будинку культури Дружба відбулися установчі збори відокремленого підрозділу Громадської спілки Всеукраїнського об'єднання учасників бойових дій та воїнів АТО.

В роботі установчих зборів взяли участь голова районної ради Володимир Сірант та голова районної державної адміністрації Олег Китасюк.

Голова районної ради Володимир Сірант проінформував присутніх учасників АТО про їх першочергове право на отримання земельних ділянок для всіх потреб, наголосивши на тому, що вони мають право отримати не лише земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства площею до 2 га, а і для інших потреб, а саме для будівництва та обслуговування жилого будинку, для садівництва , для дачного будівництва, для будівництва індивідуальних гаражів. Також голова районної ради відповів на запитання учаників АТО.

Після чого голова районної ради Володимир Сірант та голова районної державної адміністрації Олег Китасюк вручили членам Громадської спілки Всеукраїнського об'єднання учасників бойових дій та воїнів АТО соціальні картки які дають право на знижку в магазинах, торгових мережах, юридичних конторах, тощо.