Утворення блокпостів на території Могилів-Подільського району

        У зв’язку із суспільно-політичною ситуацією, яка склалася в країні, в Могилів-Подільському районі здійснюється ряд заходів з метою  забезпечення спокою громадян та недопущення провокаційних дій з боку осіб, котрі не підтримують цілісності та державності України.

          Сьогодні, 25 квітня 2014 року, голова Могилів-Подільської районної ради Володимир Сірант та голова районної державної адміністрації Віктор Цибульський провели нараду з членами штабу з координації дій районних формувань самообо-рони з охорони громадського порядку і державного кордону  щодо утворення та формування нових блокпостів.

       За підтримки та безпосередньої участі очільників району на місце формування постів активно підвозять усі необхідні матеріали та техніку.

      Також варто зазначити, що вже сьогодні в районі працюють блокпости з метою недо-пущення правопорушень на дорогах. Під час несення служби на блокпостах міліцією та прикордонниками залучаються члени самооборони, громадсь-ких формувань, громадські помічники дільничних інспекто-рів міліції.