В Могилів-Подільській РДЮСШ відкрито відділення з фехтування

З 01.11.2018 року в Комунальному закладі районної ради «Могилів-Подільська  районна дитячо-юнацька спортивна школа» за ініціативи голови районної ради Володимира Сіранта та директора спортивної  школи Оксани Войтович, при підтримці районної державної адміністрації та депутатського корпусу районної ради діє  відділення з фехтування.

Це єдина спортивна школа в області, де навчають такому виду спорту. Очолює відділення суддя міжнародної категорії, майстер спорту України з фехтування Максим Гордон, який до повернення в Україну займався тренерською роботою в Гонконзі, Еквадорі, Японії та Канаді.

Сьогодні в школі займаються 16 учнів, це хлопчики та дівчатка віком від 7 до 14 років, але також є зацікавленість і з боку батьків.

За дослідженнями спеціалістів фехтування вважається  одним з найбезпечніших видів спорту, тому батьки не повинні турбуватись про безпеку  своїх дітей.

Для вихованців відділення закуплено зброю та захисний одяг, заняття в школі проводяться безкоштовно, поки що в с. Яруга, надалі планується відкриття відділень в інших населених пунктах району.