В районі провели урочисті заходи

    6 грудня 2019 року в приміщенні Могилів-Подільської районної ради відбулись урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування, Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтера. На свято були запрошені депутати районної ради, голови селищної та сільських рад, посадові особи органів місцевого самоврядування, військовослужбовці та волонтери.

  З вітальним словом перед присутніми виступили голова районної ради Володимир Сірант, заступник голови районної ради Михайло Слободянюк та заступники голови райдержадміністрації Сергій Григоренко і Михайло Гоцуляк.

    Володимир Володимирович у своєму вітальному слові побажав усім присутнім миру на рідній землі, доброго здоров’я, щастя, наснаги, нових професійних здобутків, оптимізму і мужності, творчої наснаги та родинного затишку.

   За вагомий особистий внесок у розвиток держави, активну громадянську позицію та сумлінну працю з нагоди Дня місцевого самоврядування, Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтера нагороджували Почесними Грамотами Могилів-Подільської районної ради та районної державної адміністрації депутатів районної ради, сільських голів, військовослужбовців та волонтерів.

  Також хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх героїв, які віддали своє життя за Україну. Після чого відбулося покладання квітів на майдані шани.