В районі вшанували воїнів-інтернаціоналістів

     13 лютого відбулися урочисті збори з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. Воїнів-інтернаціоналістів привітали заступник голови районної ради Михайло Слободянюк, заступник  голови районної державної адміністрації Михайло Гоцуляк та голова районної спілки ветеранів війни в Афганістані Леонід Мельничук.

      Під час урочистих зборів присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять про полеглих, які не повернулися з війни в Афганістані, і тих, хто віддав своє життя у військових діях в інших країнах світу.

      Михайло Слободянюк, вітаючи усіх присутніх напередодні свята, зазначив, що дата 15 лютого була обрана не випадково, а приурочена до річниці виведення військ з Афганістану. «Афганська війна» тривала 10 років. Починаючи з 1979 р., близько 165-ти тисяч українців взяли участь у бойових діях.В Могилів-Подільському районі проживає 89 воїнів-інтернаціоналістів, 38 з них воювали в Афганістані. До числа цих людей входить 23 особи, які залишились інвалідами внаслідок війни.

    Заступник голови районної ради висловив подяку людям, які виконали і продовжують виконуватиобов'язок інтернаціоналіста та миротворця.

      Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату районної ради та від себе особисто Михайло Слободянюк в цей пам'ятний день побажав учасникам бойових дій та їхнім родинам міцного здоров'я, достатку, довгих мирних років життя та успіхів у всіх починаннях!

 Також учасники зібрання поклали квіти допам’ятника воїнам-інтернаціоналістам, які загинули в Афганістані.