Відбулась 39 сесія районної ради

     12 грудня 2019 року відбулось пленарне засідання чергової 39 сесії Могилів-Подільської районної ради 7 скликання.

    В засіданні сесії взяли участь 22 депутати районної ради, керівники управлінь, відділів та секторів районної державної адміністрації, селищний та сільські голови, керівники організацій та служб району, закладів охорони здоров’я, освіти, культури, правоохоронних органів, представники засобів масової інформації, політичних партій та громадськість.

  На порядку денному сесії розглядали 28 питань, серед яких «Про Програму економічного і соціального розвитку Могилів-Подільського  району на 2020 рік», «Про районний бюджет на 2020 рік», «Про перспективний план роботи районної ради на 2020 рік» та інші.

   Також на пленарному засіданні розглядали звіт про роботу постійної комісії районної ради з питань-соціально-економічного розвитку, планування фінансів та бюджету, про роботу Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Могилів-Подільського району, а також про свою роботу прозвітував і голова районної ради Володимир Сірант.

   Після розгляду питаннь та активного обговорення актуальних проблем Могилів-Подільського району, депутатським корпусом районної ради одноголосно було прийнято 27 рішень 39 сесії районної ради.