Відбулась нарада з керівниками комунальних установ 21.01.2019 р.

Сьогодні під час щотижневої наради, яку провів заступник голови районної ради Михайло Слободянюк з керівниками комунальних установ районної ради, говорили про підготовку до чергової сесії районної ради та про необхідність заслуховування звітів про використання коштів, що були виділені з районного бюджету на виконання районних програм у 2018  році, на засіданнях постійних комісій районної ради.

Також про поточні питання діяльності комунальних установ проінформували  їх керівники. Зокрема, триває процес перезаключення договорів з організаціями-надавачами комунальних послуг, забезпечується безперебійна робота установ.  

Головний лікар КНП «Могилів-Подільський РМЦПМСД» Євдокія Цибульчак повідомила, що для забезпечення  надання медичних послуг на рахунок підприємства надійшов перший у 2019  році транш від Національної служби здоров’я, за рахунок чого було забезпечено виплату авансу медичним працівниками, проте, для забезпечення інших потреб галузі потрібно близько 500 тис. грн.

Директор територіального центру соціального обслуговування Володимир Подвіянюк повідомив, що у зв’язку зі смертністю зменшилась кількість осіб, які проживають у відділенні для стаціонарного догляду в с. Грабарівка та про необхідність налагодження співпраці з селищним, сільськими головами щодо поховання одиноких непрацездатних громадян, які перебувають на обслуговуванні.