Відбулась позачергова 25 сесія 7 скликання

27 лютого 2018 року відбулась позачергова 25  сесія районної ради 7 скликання.

На порядок денний, з урахуванням змін, було винесено 25 питань. 

Депутати районної ради затвердили звіт про виконання районного бюджету у 2017 році, який по загальному фонду становить: доходи–202403874  грн., видатки–201129939  грн. та по спеціальному фонду: доходи-6187262  грн., видатки - 8119910 грн., з перевищенням доходів над видатками загального фонду в сумі – 1273935 грн.,з перевищенням видатків над доходами спеціального фонду в сумі – 1932648 грн.

Також, враховуючи клопотання  бюджетних установ, які фінансуються з районного бюджету, депутати приняли рішення про розподіл коштів вільного залишку районного  бюджету в сумі 4015577 грн, зокрема: на виконання ряду районних Програм, на утримання закладів культури і освіти, на поточний ремонт комунальної дороги в с.Борщівці, на усунення порушень вимог законодавства у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки; на проведення безкоштовного зубопротезування та інше.  Сума «Резервного фонду» становить 140000 грн.

З метою використання коштів, які надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва прийняли Програму використання коштів на освоєння земель для сільськогосподарських та лісогосподарських потреб, поліпшення відповідних угідь і охорони земель, проведення нормативної грошової оцінки землі, інвентаризації земель у Могилів-Подільському районі Вінницької області на 2018-2020 роки, загальна сума фінансування якої становить 326 тис. грн. а також для забезпечення органів державної влади та органів місцевого самоврядування статистичними матеріалами прийняли Програму забезпечення аналітичними статистичними матеріалами  органів державої влади та місцевого самоврядування на 2018-2022 роки у Могилів-Подільському районі фінансування якої на період дії Програми 25 тис. грн.; затвердили розподіл коштів районного  бюджету між депутати районної ради для надання грошової допомоги громадянам у сумі від 5,0 до 10,0 тис. грн.

В умовах реформування медичної галузі, враховуючи необхідність, депутати прийняли рішення про перетворення Комунальної установи "Могилів-Подільський районний медичний центр первинної медикосанітарної допомоги" в Некомерційне підприємство "Могилів-Подільський районний медичний центр первинної медикосанітарної допомоги", а також затвердили кандидатури в. о. головного лікаря установи Цибульчак Є. А. та заступника голови районної ради Слободянюка М. В. до складу госпітальної ради Західного госпітального  округу Вінницької області.

Фото Могилів-Подільська районна рада.