Відбулась позачергова 30 сесія районної ради 7 скликання

Сьогодні депутати районної ради завершили засідання чергової 29 сесії районної ради 7 скликання та розглянули питання позачергової 30 сесії.

В роботі засідань взяли участь голова районної ради Володимир Сірант, заступник голови районної ради Михайло Слободянюк, голова райдержадмністрації Олег Китасюк, депутати районної ради 7  скликання, керівники струтктурних підрозділів райдержадміністрації, сільські голови.

Продовжуючи розглядати питання порядку денного чергової 29 сесії, після активного обговорення, депутати прийняли рішення «Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Юрківці на території Юрковецької сільської ради Могилів-Подільського району Вінницької області», основною  метою якого є збільшення податкової бази та наповнення бюджету Юрковецької сільської ради, а також відправили на доопрацювання Програму розвитку освітньої галузі Могилів-Подільського району на 2018-2020 роки та Програму інформатизації «Електронна Могилів-Подільщина» на 2018-2020 роки.
Після закриття чергової сесії депутати перейшли до розгляду питань позачергової 30 сесії районної ради 7 скликання.

На порядок денний було винесено три питання, зокрема, внесення змін до районного бюджету на 2018 рік та розподіл вільного залишку, що утворився за підсумками 7  місяців 2018 року. Детально обговоривши та заслухавши  депутатівта присутніх на сесії,було прийнято пропозицію щодо внесення змін до запропонованого головним розпорядником коштів проекту рішення, яка стосувалась виділення коштів на встановлення енергозберігаючих вікон в Карпівській ЗОШ І-ІІ ст. та збільшення асигнувань (за рахунок зменшення резервного фонду голови райдержадміністрації) на закупівлю пільгових медикаментів та  паливно-мастильні матеріали для автомобілів невідкладної медичної допомоги.

Також в ході сесії було прийнято рішення «Про передачу нежитлової будівлі на баланс комунального закладу «Могилів-Подільська районна дитячо-юнацька спортивна школа» Могилів-Подільської районної ради» за адресою м. Могилів-Подільсьський вул. Вірменська, 19 та питання «Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селища Могилів-Подільського району будівлі» що розташована за адресою: вул. О. Леонової, буд. 1, селище Вендичани, Могилів-Подільського району Вінницької області.