Відбулась семінар-нарада

          2 лютого 2017 року за участі голови районної ради Сіранта В.В. та заступника голови райдержадміністрації Григоренка С.В. відбулась семінар-нарада з посадовими особами органів місцевого самоврядування, де було розглянуто ряд питань.

         Так, Коваленко О.О. – старший інспектор-методист відділу прикор-донної служби штабу Могилів-Подільського прикордонного загону проінформував присутніх про заходи з встановлення інформа-ційно-дорожніх вказівних знаків. Керуючий справа-ми виконавчого апарату районної ради Трачук В.П. довів до відома селищного, сільських голів про зміни у законодавстві щодо проведення відкритих зустрічей громадян за місцем проживання та про проведення сесій селищної, сільських рад. Про генеральні плани територій населених пунктів району інформував Рожок І.В. – головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації. Питання житлово-комунальної галузі району довела Кравець Т.І. – в.о. начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації. Про проблеми розвитку інформаційного простору в районі та роботу селищної, сільських рад з громадськими організаціями проінформувала Чувашова Т.М. – завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації. Начальник центру з надання безоплатної правової допомоги Ласкус П.В. проінформував про правове врегулювання проведення загальних зборів громадян.

             Начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Дудик Л.А. довела до відома селищного, сільських голів інформації та листи, а завідувач сектору з питань комунальної власності Водзінська О.П. виступила з повідомленням про умови прийняття участі територіальних громад Могилів-Подільського району у 14 обласному конкурсі розвитку територіальних громад.