Відбулася 35 сесія районної ради

      18 грудня 2014 року відбулося пленарне засідання чергової 35 сесії районної ради 6 скликання. В роботі сесії взяли участь: депутат обласної Ради Олег Лантух, голова райдержадміністрації Олег Китасюк, керівники відділів і управлінь райдержадміністрації, керівники комунальних підприємств районної ради, селищний та сільські голови, керівники організацій та служб району, представники засобів масової інформації та громадськість. Вів засідання голова районної ради Володимир Сірант. 

     На порядку денному пленарного засідання  розглядалося 15 питань, основним з яких було питання «Про звіт голови районної ради про свою діяльність».

    На засіданні сесії районної ради 6 скликання депутати ініціювали додатково внести на розгляд ще 5 питаннь, які узгоджені з профільними комісіями.Із внесеними змінами порядок денний був затверджений.

    Активну участь депутати взяли в обговоренні питання «Про прийняття на баланс сільськими радами об’єктів інженерної інфраструктури внутрішньо-господарських меліоративних систем зрошувального землеробства».

       По кожному з питань порядку денного було прийнято відповідні рішення.