Відкриття районної дошки пошани

 

Відкриття районної дошки пошани23 серпня 2012 року на площі Шевченка з участю громадськості району та представників територіальних громад відбулася урочиста церемонія офіційного підняття Державного Прапора України. В ній взяли участь заступник голови районної ради Чічірко І.П., голова районної державної адміністрації Вдовцов М.Л., гості із Польщі. Після цього було урочисто відкрито районну Дошку Пошани. На яку занесено 8 передовиків галузей народного господарства району і чотири колективи.

Тепло привітав з визнанням звитяжної праці передовиків виробництва заступник голови районної ради Іван Петрович Чічірко, який сказав, що відзначені на Дошці Пошани – це лише невелика частина з усіх жителів району, що варті почесної відзнаки, як кращі з кращих, які своїм життям і працею показують приклад для наслідування, а також від імені голови районної ради, депутатського корпусу та від себе особисто привітав всіх з цим великим загальнонаціональним святом, побажав кожній родині здоров’я, миру, впевненості в завтрашньому дні та нових успіхів на благо України та нашого району.

З вітальним словом до присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Михайло Леонтійович Вдовцов та представник польської делегації Кшиштоф Гаєк – голова ради Буського Повіту.