Відзначення 67 річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні

      Шістдесят сьомий повоєнний травень прийшов на нашу землю. Буянням цвіту він нагадує вікопомне 9 травня 1945 року – день, який наш багатостраждальний народ наближав майже чотири роки.

    З метою увічнення безсмертного подвигу народу у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, вшанування пам’яті  померлих у боротьбі за свободу і незалежність Батьківщини, шанобливого ставлення до людей старшого покоління 8 травня в районному Будинку культури «Дружба» було проведено урочистості.  

    В урочистому святкуванні Дня Перемоги взяли участь голова районної ради О.П. Антонюк, голова райдержадміністрації М.Л.Вдовцов та голова районної ради організації ветеранів України П.Г.Кубаль.  На відзначання Дня Перемоги прийшли ветерани війни, військовослужбовці, вчителі, школярі, депутати районної та міської ради, мешканці і гості міста та  району. 

    Пам'ять загиблих у рови Великої Вітчизняної війни вшанували хвилиною мовчання.

 Представники керівництва звернулися до усіх з вітальним словом. З нагоди свята кожному з присутніх ветеранів було вручено  квіти та грошові подарунки.   Під час  святкових заходів відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника загиблих воїнів.

   

Для учасників бойових дій та жителів Могилів-Подільщини був організований святковий концерт аматорських художніх колективів району.