Виїзне засідання Координаційної ради 01.07.2016 р.

1  липня  2016 року відбулось виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядуваня при голові районної ради. Мета проведення виїзного засідання – обмін досвідом щодо проведення заходів з благоустрою територій громад та огляд практик управління об’єктами різних сфер діяльності.

В засіданні взяли участь голова районної ради Володимир Сірант, перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Григоренко, сільські голови та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

По маршруту виїзду члени Координаційної ради оглянули умови проживання у Грабарівському стаціонарному відділенні  постійного  проживання одиноких непрацездатних громадян та інвалідів, Серебринецьку СЗШ І-ІІІ,   пам’ятник архітектури – церкву в с. Кукавка, Кукавську амбулаторію загальної практики сімейної медицини, ФГ «Волд» с. Кукавка, на території Слобода-Яришівської  сільської ради відвідали заклади культури – сільський клуб та бібліотеку-музей, облаштовану з ініціативи завідувача бібліотеки, як ще один  приклад  хазяйновитості було продемонтсровано благоустрій сільського кладовища в с. Яришів.

Кінцевою точкою маршруту стала Кремінська сільська рада. Саме тут в будинку культури і було  проведено засідання координаційної ради. А робота, яка проведена за сприяння сільського голови, що обіймає посаду з часу осінніх виборів, яскраво демонструє, як можна змінити село з зовсім короткий проміжок часу, приклавши певні зусилля: тут збудували зупинку громадського транспорту, облаштували дитячий майданчик та зону відпочинку для дорослих, привели до ладу  сільський стадіон, паркани навколо будівель.  Єдине, що особливо засмучує – це стан приміщення колишньої школи, яке наразі розграбоване та розбите.

На  порядок денний засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради було винесено такі питання:

1. Про хід виконання заходів з організації роботи селищної та сільських рад по благоустрою та упорядкуванню територій населених пунктів.

Інформує: Кравець Т.І. – завідувач сектором житлово-комунального господарства, енергетики, зв’язку та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації

Виступає: Ципков С.М. –  Кремінський сільський голова

2. Про забезпечення ремонту та утримання доріг у Могилів-Подільському районі.

Інформує: Кравець Т.І. – завідувач сектором житлово-комунального господарства, енергетики, зв’язку та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації

3. Про оздоровлення дітей влітку 2016 року.

Інформує: Яцук Ю.В.– завідувач сектором у справах сім’ї та молоді районної державної адміністрації

4. Різне.

Інформації по усіх питаннях порядку денного  було взято  до уваги та прийнято відповідні рішення.

Підбиваючи підсумки виїзного засідання присутні відмітили, що це  дуже позитивний досвід, а також те, що  такі заходи потрібні для того, щоб краще бачити проблеми кожної громади та оперативно їх вирішувати.