Виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування до Сугаківської територіальної громади

20 вересня 2012 року на базі Сугаківської сільської ради відбулася Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові районної ради. На порядок денний було винесено одне питання «Про підготовку  народно-господарського комплексу району  до роботи в осінньо-зимовий період». В нараді взяли участь селищний, сільські голови, заступник голови районної ради Чічірко І.П., керуючий справами виконавчого апарату районної ради Буга Ф.Л. також були запрошені голова райдержадміністрації Вдовцов М.Л., заступники голови райдержадміністрації, керівники організацій та бюджетних установ Сугаківської сільської ради.   

     Координаційну  раду проводив голова районної ради Антонюк О.П..

     Перед початком роботи наради присутні ознайомилися з роботою  закладів соціальної сфери Сугаківської сільської ради.

    В обговоренні з даного питання взяли участь, завідуюча ДНЗ с. Сугаки Лідія Петрівна Стиренко, яка в своєму виступі зупинилась на пріоритетах енергозберігаючих технологій вроваджених в дитячому садку.     

   

При ознайомленні з роботою Сугаківської амбулаторії загальної практики –сімейної медицини, яку очолює Гоменюк Михайло Іванович було зазначено, що заклад не в повній мірі  забезпечений паливом, медикаментами та обладнанням.

    Члени Координаційної ради відвідали також СЗОШ І-ІІІ ступенів, де директор школи Пустовіт Світлана Францівна ознайомила присутніх  про готовність навчального закладу до опалювального сезону, а також про проведений ремонт внутрішніх вбиралень за рахунок субвенції наданої Сугаківською сільською радою.

   Далі  Координаційна рада проходила  у пленарному режимі. Відкриваючи засідання, голова  районної ради  Антонюк О.П., наголосив, на тому,  як вирішуються проблеми  в громаді, та дав оцінку стану готовності об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий  період.  

    Сільський голова Сугаківської територіальної громади Сахарук І.І. дав коротку характеристику роботи об’єктів соціальної сфери села та ознайомив членів Координаційної ради зі своїм баченням перспективи її розвитку.

     Перед присутніми виступили: Тарасюк С.І. – в.о. заступника голови райдержадміністрації, начальник управління економіки райдержадміністрації, Козак І.М. – начальник відділу освіти райдержадміністрації, Хухлей Л.В. – начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації, Котовська Г.В. – головний лікар комунальної установи «Могилів-Подільський районний медичний центр ПМСД», Стиренко Л.П. – завідуюча Сугаківським ДНЗ та директор Сугаківської СЗОШ І-ІІ ст.. Пустовіт С.Ф..     

    Членами Координаційної ради було прийнято відповідне рішення по даному питанню.