Виїзні робочі зустрічі

    В рамках робочого візиту 26 листопада 2014 року  голова районної ради Володимир Сірант разом із заступником Володимиром Трачуком відвідали територіальні громади Козлівської та Бернашівської сільських рад.

    В Козлівській амбулаторії загальної практики сімейної медицини відбулась зустріч з трудовим колективом та обговорювалося питання підготовки амбулаторії до акредитації, роботи в осінньо-зимовий період та забезпечення житлом головного лікаря.

   На запрошення територіальної громади села Бернашівка для участі в загальних зборах громадян разом із керівництвом районної ради в роботі засідання взяли участь керівництво районної державної адміністрації, відділу земельних ресурсів, відділу економіки, юрист-консультант та керівництво Новодністровської ГАЕС.

    Жителі територіальної громади села Бернашівка на розгляд зборів винесли два основних питання: відшкодування за вилучені земельні ділянки під будівництво захисної дамби на річці Жван, а також про розірвання договорів оренди земельних ділянок із підприємством «Дністер-Агро».

   Під час загальних зборів головою районної ради Володимиром Сірантом запропоновано варіанти вирішення зазначених питань які схвалили учасники зборів.

   По закінченню загальних зборів відбувся виїзний прийом громадян головою районної ради.

 Також в рамках робочого візиту, на запрошення керівництва Новодністровської ГАЕС, очільники району відвідали підприємство, де ознайомилися і обговорили перспективи будівництва ІІІ енергоблоку електростанції.