Вітаємо з Днем Конституції України!

Шановні жителі Могилів-Подільщини!

Вітаємо вас з державним святом – Днем Конституції України!

У непростий для нашої держави час, як ніколи раніше, ми розуміємо значимість Основного Закону та осмислюємо відповідальність за кожен власний крок на шляху реалізації ключових його принципів. Демократичний розвиток ніколи не був легким, тож наберемося терпіння та віри у те, що наступні покоління українців будуть жити у зовсім іншій країні, яку з гордістю можна буде назвати конституційно розвиненою та правовою європейською державою.

Конституція України – це головний оберіг державності й демократії, гарант соборності нашої країни. Її прийняття назавжди закарбувало бажання українців жити у власній незалежній державі. 

Кожному українцю потрібно пам’ятати, що держава – це ми з вами. Успіх в усіх наших справах прийде тоді, коли кожен громадянин України не тільки користуватиметься правами і свободами, а й належним чином виконуватиме свої обов’язки.

Бажаємо жителям Могилів-Подільщини вчитися законослухняності, знати свої права та неухильно виконувати обов’язки. Представникам влади бажаємо твердо стояти на сторожі закону. Нехай право панує в нашому житті і тоді Україну чекають блискучі перспективи, а в кожного з нас з’явиться впевненість в завтрашньому дні!

З повагою 

Депутати районної ради

Заступник голови районної ради                                     Михайло Слободянюк

 

Голова районної ради                                                        Володимир Сірант