Вітаємо з Днем працівника культури!

Шановні працівники культури, майстри народного мистецтва,

аматори сцени!

Щиро і сердечно вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Багата талантами Українська земля.Наші земляки володіють вагомим творчим потенціалом, який втілюють у життя працівники культури та аматори народного мистецтва. Вашасамовіддана творча праця вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різносторонністю репертуару, невичерпною енергією.

Дякуючи щоденній праці викладачів спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, бібліотекарів, фахівців музейної справи, працівників клубів, невтомно плекаються джерела духовності, правди і краси. Тому ставлення до працівників культури – це індикатор суспільного благополуччя. Адже культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує спільність у громадах, робить нас неповторними, несхожими на інших.

Тож від усієї душі вдячні Вам за сумлінне служіння благородній справі збереження і розвитку української культури – становлення Української держави, невтомний творчий пошук, завдяки якому звершуються великі діяння.

Бажаємо Вам весни у серці, у душі та у взаєминах із близькими. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

З повагою,   Заступник голови районної ради Михайло Слободянюк

 

Голова районної ради Володимир Сірант.