Соціальних працівників вітали з професійним святом

   Напередодні Дня працівників соціальної сфери відбулись урочисті збори, присвячені професійному святу людей, небайдужих до людських проблем, завжди відкритих для спілкування з тими, хто потребує допомоги, чия праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла.

   Працівників управління соціального захисту населення, територіального центру соціального обслуговування, Управління Пенсійного фонду України  в Могилів-Подільському районі, районного центру зайнятості, центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві привітали голова районної ради Олег Антонюк та голова райдержадміністрації Михайло Вдовцов.

     У вітальному слові Олег Антонюк подякував всім працівникам соціальної сфери за щоденну кропітку працю з реалізації державної соціальної політики, розв’язання соціальних проблем незахищених категорій громадян – малозабезпечені та багатодітні сім’ї, інвалідів, сиріт, одиноких престарілих. Зокрема він зазначив, що на сьогодні соціальна робота є важливою частиною державної соціальної політики. До спеціалістів установ соціальної сфери висуваються дуже високі вимоги. В чому б не полягала їхня робота, основна мета діяльності – допомога людям. А головна риса характеру – людяність.

     Кращим працівникам соціальної сфери було вручено Почесні грамоти та Подяки районної ради та райдержадміністрації.