Вітали жінок зі святом

      Напередодні чудового свята Міжнародного дня прав жінок і миру відбулися урочисті заходи в районному будинку культури «Дружба». Вітали жінок зі святом очільники Могилів-Подільського району: голова районної ради Володимир Сірант та заступник голови районної державної адміністрації Михайло Гоцуляк.

   Володимир Сірант, виступаючи з вітальним словом, зауважив, що убуднях сьогодення ми часто не помічаємо, скільки прекрасних, розумних, добрих жінок працює серед нас. Це  депутати, сільські голови та секретарі, це і жінки,які працюють в освіті, медицині, культурі, соціальній сфері, в сільському господарстві. Жінка виступає берегинею роду, миру, злагоди і гармонії на рідній землі. Слова вдячності голова районної ради адресував матерям, дружинам, донькам та сестрам за любов, добро, турботу, виваженість і поміркованість у всіх справах.

  З нагоди свята голова районної ради спільно з заступником голови райдержадміністрації нагородили почесними грамотами представниць органів державної виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та інших галузей господарства району, а також матерів-вихователів.

    Усіх присутніх жінок в залі концертною програмою вітали творчі колективи району.