Вітання до Дня пам'яті та примирення і Дня перемоги

Дорогі наші ветерани! Шановні жителі Могилів-Подільщини!

8 і 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Перемога дісталася нам дуже дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників.

У ці дніми віддаємо шану тим, хто у жорстокій битві виборював свободу, захищав рідну українську землю від ворогів. Ми в неоплатному боргу перед синами і дочками України, юність яких жорстоко обірвала війна. Низько вклоняємося подвигу тих, хто ціною власного життя, проявляючи героїзм, сміливість та відвагу, врятували світ від нацистського поневолення.

День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні символізує не тріумф переможців над переможеними, а має бути нагадуванням про страшну катастрофу і застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією. Найважливішим підсумком війни має бути не культ перемоги, а вміння цінувати мир.

Подвиг переможців у Другій світовій війні гідно продовжують українські воїни, які захищають незалежність та територіальну цілісність України на її східних рубежах. Сьогодні героями стають онуки та правнуки тих, хто в далекому 1945-му сподівався, що війна більше ніколи не прийде на нашу землю.

Слава героям, які в усі часи захищали нашу Батьківщину!

Дякуємо кожному за вірність своїй країні — тоді, 76 років тому, зараз, в складний для країни час, завжди. Міцного здоров’я, благополуччя та мирного неба!

Вічна пам’ять загиблим, честь і слава живим героям! Слава Україні!

З повагою,

голова                                                                                     голова            районної державної адміністрації                                     районної ради

Юрій ЯЦУК                                                                             Іван ТЕЛЕВАТЮК