Визначено переможців першого районного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

19 квітня 2017 року заступник голови районної ради Михайло Васильович Слободянюк взяв участь в засіданні конкурсної комісії з проведення щорічного районного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. 
На порядок денний даного засідання було винесено два питання:
1. Розгляд проектів, поданих на перший щорічний районний конкурс проектів розвитку територіальних громад. Коротка характеристика поданих проектів.
2. Затвердження результатів оцінювання проектів та визначення переможців.
Начальник відділу економіки районної державної адміністрації Наталія Олексіївна Косарчук проінформувала, що на розгляд конкурсної комісії було подано п’ять проектів, один з яких було знято з розгляду з ініціативи його розробників.
Переможцями в даному конкурсі визначено:
1. Проект «Зміцнення матеріально-технічної бази стадіону Вендичанської СЗШ І-ІІІ ступенів, гімназії по вулиці Соборній, 73, смт. Вендичани Могилів-Подільського району Вінницької області» Вендичанської селищної ради;
2. Проект «Інформаційно-комунікаційні технології – крок до сучасної сільської школи» Серебринецької сільської ради;
3. Проект «Підвищення енергоефективності громадських закладів. Розвиток школи сьогодні – майбутнє села завтра» Серебрійської сільської ради.
Співголовами конкурсної комісії були голова районної ради Володимир Володимирович Сірант та голова районної державної адміністрації Олег Іванович Китасюк.
У своєму виступі голова райдержадміністрації зазначив, що в кінці поточного року передбачається провести ще один районний конкурс проектів розвитку територіальних громад.
Заступник голови районної ради відмітив, що, як показали підсумки конкурсу, найактивніше в районі спрацювали шкільні колективи, які відповідально поставилися до підготовки проектів. Також Михайло Васильович зауважив, що ініціатива проведення подібних конкурсів на районному рівні стимулюватиме розробників проектів працювати на покращення територіальних громад району і надалі брати участь як в районних, так і в обласних конкурсах.