Волонтери вирушили в зону бойових дій

Розвиток волонтерської діяльності в Україні припав на час Революції Гідності і початок війни на сході держави. У надзвичайно складний період саме цей рух об’єднав суспільство, створив дієву структуру громадських організацій, груп людей, готових взяти на себе вирішення найбільш нагальних і болючих проблем держави.

Уже 7 років безперебійно волонтери допомагають українським військовим, які беруть участь у збройному конфлікті на сході України.

4 березня 2021 року, в черговий раз  до військових в зону ведення бойових дій повезли допомогу волонтер Микола Заремба та депутат Могилів-Подільської районної ради Володимир Сірант. Така робота є неоціненною, адже волонтери допомагають воїнам, в зоні бойових дій, громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Громадськість Могилів-Подільщини, депутати, волонтери не залишаються осторонь проблем військовослужбовців, що захищають рідну землю.

Депутати Могилів-Подільської районної ради підтримують патріотичні дії волонтерів, надають всебічну допомогу та закликають громадян не бути байдужими до потреб військових та долучатися до волонтерського руху.