Вшановуєм Героїв Небесної Сотні 2020 рік

     На підтримку ініціатив громадськості та з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, Президент України своїм Указом від 11 лютого 2015 року постановив:

«Установити в Україні День Героїв Небесної Сотні, який відзначати щорічно 20 лютого».

    Цього року минає шоста річниця однієї з найстрашніших сторінок української історії: жорстких зіткнень в Києві 18-20 лютого, кульмінацією яких став розстріл беззбройних активістів Майдану на вулиці Інститутській. Загалом революційні події зими 2013-2014 років забрали життя понад ста людей, більше тисячі отримали поранення. Кілька десятків людей пропали безвісти. Найбільше активістів загинуло 20 лютого 2014 року.

     Цей  день пам'ятний для України вцілому і для кожного українця зокрема. Ми згадуємо людей, які є істинним обличчям нашої держави, саме вони були істинними патріотами, справжнім генофондом української нації, саме вони були кращими знас. Саме завдяки їм країна вистояла в такий важкий історичний момент.

     Ті події не можна згадувати без сліз і сердечного болю, а людей, які загинули на Майдані, нація пам'ятатиме вічно.

   Кожен з нас в неоплатному боргу перед сім'ями загиблих героїв, перед їх батьками та дітьми, які залишились сиротами. Адже ці люди полягли у нерівному бою за наше майбутнє, за майбутнє наших дітей...

    Вшановуючи пам'ять Героїв Небесної Сотні, голова Могилів-Подільської районної ради Володимир Сірант, заступник голови районної ради Михайло Слободянюк та заступник голови райдержадміністрації Михайло Гоцуляк спільно з працівниками виконавчого апарату, районних служб, установ та організацій поклали квіти до постаменту на Майдані шани.

Вічна Слава Героям!