Вшанування учасників воїнів-інтернаціоналістів

14 лютого в Могилів-Подільському районі відбулися заходи по вшануванню учасників бойових дій на території інших держав. В яких взяли участь заступник голови районної ради Чічірко І.П., перший заступник голови районної державної адміністрації Стус В.В., голова районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Мельничук Л.Г.

На дане зібрання були запрошені воїни-інтернаціоналісти Могилів-Подільського району, селищний та сільські голови.

Виступаючі відмітили, що воїни-інтернаціоналісти виявили свою мужність, як в бою, так і зараз у мирній праці. Учасникам бойових дій та членам сімей загиблих представниками влади було вручено грошові допомоги. Також грошові допомоги було вручено від народного депутата України Калетника Г.М., це з приємністю зробила його помічник в Могилів-Подільському районі Антонюк С.І.

Після нагородження всі присутні  мали можливість подивитися концерт, який підготували учасники художньої самодіяльності районного будинку культури «Дружба» та народні колективи району.  По його завершенню відбулося покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам Афганістану.