З Днем фізичної культури і спорту України

Шановні працівники організацій і закладів фізичної культури і спорту, тренери, спортсмени, ветерани та шанувальники спорту!

    Щиро вітаємо всіх Вас з Днем фізичної культури і спорту України!

    У другу суботу вересня традиційно відзначається свято фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту. Це свято здорового способу життя і радості, що виникає при використанні корисної фізичної діяльності. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.

   Користуючись нагодою, висловлюємо глибоку вдячність спортсменам, наставникам і ветеранам за примноження переможних традицій і спортивної слави Могилів-Подільщини.

     У день професійного свята бажаємо всім Вам успіхів у благородній справі популяризації здорового способу життя, залучення громадян до занять фізичною культурою і спортом. Талановитих, наполегливих учнів, ще більше перемог та злетів, гарних уболівальників та усіляких життєвих гараздів. Міцного всім здоров'я, родинного щастя, невичерпного оптимізму, натхнення у здійсненні всіх починань та задумів, нових спортивних звершень.

З повагою 
 
Депутати районної ради
 
Заступник голови районної ради                              Михайло Слободянюк

 

Голова районної ради                                                        Володимир Сірант