З Днем Гідності та Свободи

Шановні жителі Могилів-Подільщини!

        «З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…» 13 листопада 2014 року указом ПрезидентаУкраїни № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи» була запроваджена традиція відзначення цієї дати на державному рівні.

        Сьогодні ми відзначаємо цей пам’ятний день для України в цілому і для кожного українця зокрема, незважаючи на місце його проживання. Ми згадуємо тих патріотів, які полягли під час Революції Гідності. Згадуємо людей, які є істинним обличчям нашої держави, саме вони були справжнім генофондом української нації, саме вони були кращими з нас.

        Завдяки героям-патріотам країна вистояла в такий важливий і важкий історичний момент. З залитого кров’ю Майдану вони попрямували виборювати право на свободу та гідність, право на вільне життя у власній державі в й досі неоголошеній війні на Сході України. І для того, аби наші діти жили у кращій країні, наші герої заплатили найвищу ціну — власне життя. Й продовжують цю боротьбу сьогодні, відстоюючи свою державу і свій народ.

      Ті події не можна згадувати без сліз і сердечного болю, а людей, які загинули, нація пам’ятатиме вічно. Вони назавжди залишаться найяскравішим прикладом мужності, патріотизму і відданості своїй Батьківщині.

Прошу всіх Вас пам’ятати Героїв Небесної Сотні, героїв-патріотів України!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою, Заступник голови районної ради Михайло Слободянюк

 

Голова районної ради Володимир Сірант.