З Міжнародним днем захисту дітей!

Дорогі діти! Шановні батьки!

Щиро вітаємо вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним днем

захисту дітей!

      1 червня - це не лише свято для дітей, а й особливий день для нагадування суспільству про необхідність дотримання прав дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Проблема захисту і виховання дітей ніколи не втратить своєї актуальності, адже діти - гарант самозбереження, здоров'я і процвітання нації.

     Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, ми виховуємо українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

     Тому наше основне завдання – виховати своїх дітей розумними, порядними, добрими, з щедрою та гармонійною душею, прищепити їм палку любов до знань, рідної Батьківщини, мови та культури.

    Посмішки дітей – це, мабуть, найкраще, що може радувати погляд. У них стільки щирості і довіри, що розтане навіть найсуворіше і загартоване проблемами серце. Тож нехай сьогодні, в День захисту дітей, кожен намагатиметься зробити життя маленьких мешканців нашої планети кращим і безпечнішим.

З повагою 

Депутати районної ради

Заступник голови районної ради                                        Михайло Слободянюк

 

Голова районної ради                                                          Володимир Сірант