Привітання з Новим 2013 роком та Різдвом Христовим!

Шановна громадо  Могилів-Подільщини!

Щиро вітаю Вас з Новим 2013 роком та Різдвом Христовим!

         Ці зимові свята завжди несуть світлі, чисті почуття - очікування дива, мрії про прекрасне, сподівання на те, що здійсняться всі наші заповітні бажання.

         Сьогодні у кожному домі засяють вогники новорічної ялинки і ми згадаємо рік, що минає. Він був складний для українського суспільства, сповнений важких випробувань. Проте, незважаючи на всі виклики сьогодення, в нашій державі зберігається стабільність й віра в те, що незмінні духовні цінності нашого народу – мудрість, поміркованість, оптимізм та працьовитість стануть запорукою того, що ми гідно подолаємо усі негаразди.

   Давайте сміливо відкриємо першу сторінку календаря 2013 року й побажаємо один одному миру, згоди, терпіння, добра, щастя й достатків.

     Сподіваюсь, що новий рік буде благодатним для України й для кожного з нас, принесе благополуччя й впевненість у завтрашньому дні.

    Від усього серця бажаю всім жителям Могилів-Подільщини щедрого і успішного року, невичерпного життєвого оптимізму та здійснення усіх задумів і сподівань.

       Нехай свято Нового року та Різдва Христового принесуть радість і спокій до Вашої оселі, додадуть здоров’я й наснаги Вам і Вашим рідним, стануть початком нових здобутків і успіхів в ім’я процвітання благословенної землі та розвитку нашої Батьківщини - України.

 

З повагою,

Голова районної ради                                    Олег Антонюк