Засідання бюджетної комісії № 14

Сьогодні за участі заступника голови районної ради Михайла Слободянюка та заступника голови райдержадміністрації Сергія Григоренка відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, планування фінансів та бюджету.

В ході засідання члени комісії розглянули такі питання:

1. Про внесення змін до рішення позачергової 3 сесії районної ради 7 скликання від 15 грудня 2015 року № 21 «Про районний бюджет на 2016 рік».

2. Про районну цільову Програму по наданню допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які проживають на території району та отримують програмний гемодіаліз на 2016-2020 роки.

3. Про програму організаційного забезпечення діяльності Могилів-Подільського міськрайонного суду Вінницької області на 2016-2020 року.

4. Про внесення змін та доповнень до Єдиної комплексної Програми розвитку і вдосконалення матеріально-технічної бази Могилів-Подільської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області на 2012-2017 роки.

5. Про фінансування Єдиної комплексної Програми розвитку і вдосконалення матеріально-технічної бази Могилів-Подільської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області на 2012-2017 роки

6. Про лист Могилів-Подільського міського голови щодо співфінансування об’єкта спільного користування Могилів-Подільської регіональної аварійно-рятувальної служби «Дністер» у ІІ півріччі 2016 року

7. Про лист голови кооперативу «Бронницький Прометей» та звернення жителів с. Бронниця, с. Григорівка, с. Криштофіївка стосовно виділення коштів для завершення будівництва газопроводу.

8. Про звернення Мервинецького сільського голови стосовно виділення коштів на ремонт мосту через р. Мурафа.

9. Про звернення жительки с. Немія Гулько Л.Я. стосовно вирішення питання перевезення дітей-інвалідів у громадському транспорті.

10. Різне

За результатами розгляду депутати вирішили винести на розгляд позачергової 9  сеісї районної ради 7 скликання ряд проектів рішень, по деяким питанням прийнято рішення  надати роз'яснення та повернути інформацію на доопрацювання у зв'язку з відхиленням від регламенту подачі документів для розгляду сесією районної ради.