Засідання Координаційної ради 22.05.2018 р.

22 травня 2018 року відбулась Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові районної ради. Участь в засіданні взяли члени Координаційної ради - селищний та сільські голови, голова районної ради Володимир Сірант та заступник голови районної ради Михайло Слободянюк, заступник голови районної державної адміністрації Михайло Гоцуляк.

Під час засідання розглянуто питання:

- Про стан та розвиток фізичної культури і спорту (Юрченко І. В.)

- Про роботи по відновленню вуличного освітлення на території населених пунктів району (Рожок І. В.)

- Про оздоровлення та відпочинок дітей (Яцук Ю. В., Мельник Ю. І.).

В інформації по першому питанню було зазначено, що до занять масовими видами спорту залучено біля 2,5 тис. жителів району, значним позитивом є розвиток спортивної інфраструктури — відкриття спортивних майданчиків зі штучним покриттям в с.Немія та с. Сугаки, ремонт спортивних залів в деяких населених пунктах. На території району діють і ряд громадських організацій спортивного спрямування, які сприяють здоровому способу життя дітей та молоді.

Стосовно робіт по відновленню вуличного освітлення - то докінця року заплановано планується оновити 300 світлоточок по населених пунктах на загальну суму близько 1 млн. грн., проте, проблемою, все ж таки, залишається неосвітлення доріг в районі, зокрема і міждержавного значення.

Питання оздоровлення та відпочинку дітей у 2018  році  є можливим завдяки двом цільовим програмам - в поточному році заплановано оздоровити 66 дітей, які потребують особливої соціальної уваги  та підтримки, а у пришкільних таборах буде організовнао відпочинок для 852 учнів. 

Після прийняття відповідних рішень по питаннях порядку денного сільські голови оглянули об'єкти спортивної інфраструктури в смт. Вендичани та с. Немія, Озаринецьку та Серебрійську школи.