Засідання Координаційної ради

   18 березня 2014 року відбулось засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Могилів-Подільської районної ради з наступним порядком денним:

- Про забезпечення ремонту та утримання доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг населених пунктів Могилів-Подільського  району

- Про участь місцевих рад району у проведенні місячника благоустрою та  соціально-економічного стану населених пунктів району

-  Про роботу закладів освіти району

    У засіданні взяли участь голова Могилів-Подільської районної ради Володимир Сірант, заступник голови райдержадміністрації Олексій Кучерук, консультант організаційного відділу облдержадміністрації Юрій Гончар, директор філії райавтодору Ярослав Журавльов, селищний та сільські голови, директори ДНЗ та шкіл району, а також представники засобів масової інформації.

    На початку засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Могилів-Подільської районної ради виступив військовий комісар Могилів-подільського об’єднаного міського військового комісаріату Валентин Лунгол по питанню оголошення часткової мобілізації населення.

  Засідання відкрили голова районної ради Володимир Сірант та заступник голови райдержадміністрації Олексій Кучерук .

   Активному обговоренню підлягали питання ремонту доріг районного значення та благоустрою населених пунктів району. Основними  завданнями, на шляху досягнення поставленої мети, є вирішення проблеми перерахування коштів управлінням державної Казначейської служби та правильна організація робочих груп на місцевості.

  Також поза увагою не залишились проблеми в сфері освіти. Обговорювали питання дитячого харчування, виплата заробітної плати освітянам та технічне обслуговування шкільних автобусів.

    По кожному з питань порядку денного прийняті відповідні рішення.