Засідання постійної комісї з питань гласності, гуманітарної та сціальної сфери 07.09.2017

07.09.2017 року відбулось засідання постійної комісії з питань гласності, гуманітарної та соціальної сфери, на розгляд якої було винесено наступні питання:

- Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Могилів-Подільського району за І півріччя 2017 року

- Про роботу закладів освіти району

- Про роботу КП «Могилів-Подільська районна телерадіокомпанія    «Об’єктив» Могилів-Подільської районної ради

- Про хід виконання районної програми «Сільська школа»

- Про хід виконання районної програми «Заохочувальні місцеві стимули у галузі охорони здоров’я на 2013-2018 роки».

В ході засідання члени постійної комісії детально обговорили інформацію про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Могилів-Подільського району за І півріччя 2017 року, відповідність звіту напрямкам і приорітетам, визначених Програмою, внесли пропозиції доопрацювати інформацію з дотриманням вимог до структури звіту та розширеного викладення виконання Програми в частині медицини, туризму, фізкультури та спорту, реалізації заходів, спрямованих на захист інтересів сім’ї та молоді. Відзначили викладення інформації та досягнення результатів в галузі соціального захисту жителів району.

Активно обговорювали і інформацію про роботу закладів освіти району, відзначивши відсутність стратегії розвитку освіти на короткостроковий та довгостроковий періоди.

По всіх питаннях порядку денного було прийнято рішення винести зазначені питання на розгляд сесії районної ради, з врахуванням зауважень та пропозицій, які надійшли під час засідання.