Засідання постійної комісії 07.02.2019 року

7 лютого 2019 року відбулось засідання постійної комісії з питань агропромислового розвитку, лісового господарства, раціонального використання надр, екології, землекористування та водних ресурсів. В засіданні взяли участь члени постійної комісії, голова районної ради Володимир  Сірант та заступник голови  районної ради Михайло Слободяюк.

Оскільки крім основних питань порядку денного, розглядалось питання нанесення шкоди сільськогосподарським угіддям на території Суботівської сільської ради, де уже кілька років наявний конфлікт господарюючих суб'єктів, на засідання було запрошено представників Могилів-Подільської місцевої прокуратури та Відділу поліції. Вони частково надали роз'яснення з приводу подальшого розслідування ситуації щодо нанесення шкоди шляхом викорчовування насаджень на території Суботівської сільської ради та з приводу розслідування кримінальних справ, порушених раніше стосовно господарюючих  суб'єктів на території цієї ж сільської ради. 

Також на засідання комісії було запрошено представника ТОВ "Камелот", що здійснює підготовчі заходи щодо розробки родовища корисних копалин  на території Озаринецької сільської ради, обговорили відповідність документації такому виду діяльності та подальшу процедуру затвердження документації.