Засідання постійної комісії районної ради 28.05.2020 р.

28 травня 2020 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань гласності, гуманітарної та соціальної сфери. На порядок денний засідання було винесено 6 питань:

  • Про соціальний захист ветеранів війни, учасників війни, учасників АТО, переселенців та членів їх сімей;
  • Про роботу  комунального некомерційного підприємства «Могилів-Подільський районний медичний  центр первинної медико-санітарної допомоги» Могилів-Подільської районної ради;
  • Про оздоровлення та відпочинок дітей влітку 2020 року;
  • Про діяльність освітньої галузі;
  • Про внесення змін до Положення про використання коштів районного бюджету для надання грошової допомоги учасникам антитерористичної операції/ООС, членам їх сімей та іншим громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах;
  • Про відкриття в районі аптечного закладу.

Головний лікар районного медичного центру Євдокія Цибульчак проінформувала присутніх про роботу закладу у 2019 році, а також розповила про епідеміологічну ситуацію в районі та про заходи запобігання поширенню коронавірусної інфекції.

Жвавого обговорення набуло і питання діяльності освітньої галузі Могилів-Подільського району: розглядалися аспекти дистанційного навчання та процес завершення навчального року і підведення підсумків.

Не залишилися поза увагою депутатів ветерани війни, учасники війни, учасники АТО та переселенці.

          Також члени комісії розглянули листи, які надійшли до районної ради та відносяться до компетенції комісії районної ради з питань гласності, гуманітарної та соціальної сфери.