Засідання постійної комісії районної ради

11 грудня 2015 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку, лісового господарства, раціонального використання надр, екології, землекористування та водних ресурсів.

В роботі засідання взяли участь члени постійної комісії, голова районної ради Володимир Сірант, заступник голови районної ради Михайло Слободянюк, начальник фінансового управління райдержадміністрації Іван Чічірко, в.о. начальника управління Держгеокадастру у Могилів-Подільському районі Лідія Гулько, в.о. начальника управління агропромислового розвитку  райдержадміністрації Григорій Бучацький.

Головними питаннями порядку денного засідання були: про Програму економічного і соціального розвитку Могилів-Подільського району на 2016 рік  та про районний бюджет на 2016 рік.

Програму економічного і соціального розвитку Могилів-Подільського району на 2016 рік депутатам представив головний спеціаліст-адміністратор, в.о. начальника відділу економіки райдержадміністрації Володимир Стойлов.

З проектом районного бюджету на 2016 рік членів постійної комісії ознайомив начальник фінансового управлінняІван Чічірко.

Крім того, постійна комісія опрацювала та винесла на розгляд сесії ряд профільних питань, а також депутатами було розроблено та затверджено перспективний план роботи комісії на 2016 рік.