Засідання постійної комісії районної ради від 06.04.2016 р.

6 квітня відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, планування фінансів та бюджету. В роботі засідання окрім членів та голови постійної комісії взяли участь голова районної ради В. Сірант, заступник голови районної ради М. Слободянюк, начальник фінансового управління райдержадміністрації І. Чічірко.

На порядок денний засідання було винесено три питання:

1.Про подання на розгляд проекту розпорядження «Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік».

2.Про звернення громадської організації «Могилів-Подільське краєзнавче товариство» щодо виділення коштів на видання збірників.

3.Різне.

Згідно проекту розпорядження, який було винесено на погодження комісії з подальшим завтердженням сесії, планується внести зміни до помісячного розпису дохідної частини загального фонду районного бюджету на 2016 рік по ККД 11010100 „Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати”: збільшити призначення на квітень та зменшити призначення на інші місяці 2016 року. Також пропонується внести зміни до видаткової частини загального фонду районного бюджету на 2016 рік згідно затвердженого помісячного розпису видатків  районній раді, зменшивиши видатки по КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» на  2016 рік та збільшити на відповідну суму видатки по КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)».

За результатами розгляду другого питання порядку денного та звернення, в якому голова громадської організації звертається до  депутатів щодо виділення коштів на видання краєзнавчих збірників у розмірі 10000 грн.,  членами постійної комісі прийнято рішення розглянути фінансування видатків  під час уточнення показників районного бюджету за перше півріччя 2016 року.

Також депутати обговорили інші питання, що стосуються діяльності району та районної ради в подальшому.