Засідання постійної комісії з питань агропромислового розвитку 13.09.2017

Сьогодні за участі голови районної ради Володимира Сіранта, заступника голови районної ради Михайла Слободянюка та першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Григоренка відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку, лісового господарства, раціонального використання надр, екології, землекористування та водних ресурсів.

Згідно порядку денного засідання депутати розглянули ряд питань щодо затвердження технічних документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються в користування фізичним особам та підприємствам Могилів-Подільського району.

Одне з наважливіших питань, яке було озвучено начальником управління агропромислового розвитку В. Козачком - виконання програми економічного та соціального розвитку Могилів-Подільського району  в частині агропромислового комплексу.

В обговоренні цього питання взяли участь голова постійної комісії Сергій Ісайко та голова і заступник голови районної ради, які висловили ряд зауважень з приводу інформації, яку подно на розгляд депутатів. Зокрема, відсутність інформації про розвиток тваринництва в районі, залучення інвестицій в агропромисловий комплекс району, динаміка створення нових робочих місць, підтримка малих сільськогосподарських підприємств, участь у конкурсах, створення сільськогосподарських кооперативів.