Засідання постійної комісії з питань комунальної власності та благоустрою населених пунктів 02.06.2017

2 червня відбулось засідання постійної комісії з питань комунальної власності та благоустрою населених пунктів, на порядок денний якої було винесено такі питання:

1. Про благоустрій населених пунктів району

2. Про звіт головного лікаря комунальної установи "Могилів-Подільський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги"

3. Про прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селища Могилів-Подільського району майна

4. Про укладання договору оренди на частину приміщення нежитлової будівлі № 6 по вул. С. Тельнюка в м. Могилеві-Подільському

5. Розгляд листів.

В засіданні постійної комісії взяли участь депутати, члени постійної комісії та представники установ та організацій, діяльності яких стосуються розглянуті питання

При  розгляді першого питання депутати заслухали інформацію Кравець Т. І., яка акцентувала увагу на стані автомобільних доріг району, зовнішньому освітленні, водопостачанні населених пунктів, сміттєзвалищах

В ході обговорення цих аспектів Журавльов Я. Ф. (ДП «Райавтодор») повідомив, що проведено частковий ремонт доріг в селах Бронниця, Садківці, Мервинці, по мірі фінансування заплановано по  ремонтні роботи в населених пунктах Озаринці,-Конева,-Грабарівка, Кукавка,-Сугаки,  Грушка, Серебрія та інші.

Саранчук Г. Г. (філія «Могилів-Подільський ДЕД «Вінницький облавтодор») зі свого боку зазначив,  що в поточному періоді дороги в межах району не ремонтуватимусь, оскільки проводиться ремонт в інших районах області. Проте,  заплановано розширення дорожнього покриття по напрямку Озаринці-Борщівці.

Вкотре було порушено питання освітлення автомобільної дороги та мосту в с.Немія, звернення щодо облаштування якої було прийнято сесією Могилів-Подільської районної ради та яке було проігноровано дорожніми службами.

З дорученням постійної комісії запропоновано повторне звернення щодо вирішення даного питання,  адже це є в’їзд в країну та авторитет держави, а саме головне– це безпека людей.

Обговорюючи питання сміттєзвалищ,  заступник голови районної ради Михайло Слободянюк звернув увагу на те, що з 1 січня 2018  року вступає в дію Закон, який зобов’яже територіальні громади здійснювати забір та складування сміття.  Вирішення питання для нашого району можливе за двома напрямками – це окреме сортування кожною сільською радою, або ж – будівництво сортувальної станції в межах району.

Також депутати заслухали звіт головного лікаря комунальної установи "Могилів-Подільський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги",  питання про передачу приміщення Озаринецької амбулаторії ЗПСМ з комунальної власності територіальної громади  с. Озаринці до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища Могилів-Подільського району та питання укладання договору оренди на частину приміщення нежитлової будівлі № 6 по вул. С. Тельнюка в м. Могилеві-Подільському.