Засідання постійної комісії

20 лютого 2014 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань проведення економічних реформ, роботи промисловості,   транспорту, торгівлі, зв’язку та енергозбереження.

В роботі засідання взяли участь голова районної ради Олег Антонюк, заступник голови районної ради Іван Чічірко, голова районної державної адміністрації Михайло Вдовцов, перший заступник голови  районної державної адміністрації Наталя Косарчук, в.о. начальника відділу економіки районної державної адміністрації Світлана Крижанівська.

На комісії було розглянуто питання «Про звіт Могилів-Подільської районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Могилів-Подільського району за 2013 рік».

Михайло Вдовцов, інформуючи присутніх по даному питанню, зупинився на основних напрямках розвитку району, які були визначені Програмою та довів до відома присутніх завдання на 2014 рік.

Члени комісії проголосували одноголосно за винесення даного питання на розгляд чергової сесії районної ради 6 скликання.