Завершила роботу 40 сесія районної ради

    24 березня 2020 року продовжила роботу чергова 40 сесія Могилів-Подільської районної ради 7 скликання.

   З метою дотримання карантинного режиму, участь в сесії взяли депутати районної ради, голова районної державної адміністрації М.І. Гоцуляк, начальник фінансового управління райдержадміністрації І.П. Чічірко, представники правоохоронних органів, медичних закладів та преса.

    До депутатів та присутніх звернувся начальник Могилів-Подільського відділу поліції Левицький Ю.С. з проханням попереджати про осіб, які повернулися на територію району з-за кордону та не дотримуються умов карантинного режиму з метою запобігти поширенню коронавірусної інфекції.

   На пленарному засіданні депутати розглянули  17 питань, серед них: «Про внесення змін та доповнень до Програми підтримки надання вторинної медичної допомоги в Могилів-Подільському районі на 2019-2020 роки», «Про виконання районних програм», «Про щорічний районний конкурс проектів розвитку територіальних громад, комунальних підприємств, установ, громадських організацій району, структурних підрозділів райдержадміністрації» та ін.

    Питання «Про внесення змін до рішення 39 сесії районної ради 7 скликання від 12 грудня 2019 року № 681 «Про районний бюджет на 2020 рік» бурхливо обговорювалося депутатами в ході засідання, вносилась велика кількість пропозицій, що знаходили підтримку, проте в цілому рішення так і не вдалося прийняти.