Зустріч з делегацією Мазовецького воєводства Республіки Польща

   20 вересня на Могилів-Подільщині проходила зустріч делегації Мазовецького воєводства Республіки Польща, а саме старости повіту Лешека Іванюка та підприємця Рафала Пєняка з головою районної ради Олегом Петровичем Антонюком.

   Візит відбувся в рамках угоди про співпрацю Вінничини та Мазовії, підписаної торік у листопаді. Наразі формат відносин між партнерами перенісся з регіонального рівня на місцевий, а в даному випадку і на районний.

  Спершу гості відвідали Серебрійську школу-інтернат та ДНЗ «Сонечко», де мали змогу ознайомитися із навчально-виховним процесом закладів, побутом і дозвіллям дітей та фінансуванням зазначених установ.

   Також мали нагоду побачити наше надбання, кращий культовий об’єкт, одне із семи чудес Вінниччини – Лядівський Свято-Усікновенський скельний чоловічий монастир.

   Приємне враження на гостей справила екскурсія в музеї етнографії і народного мистецтва ім. М. Руденко.

   Прагнучи до зближення культур українського та польського народів, а також до поглиблення добросусідства та партнерської співпраці, сторони висловили наміри про встановлення дружніх стосунків та підписали Протокол про наміри щодо партнерської співпраці між Могилів-Подільським районом та Соколовським повітом Мазовецького воєводства.

   У ході спілкування староста повіту Лешек Іванюк та голова районної ради Олег Петрович Антонюк окреслили потенційні напрями співробітництва та уклали домовленість щодо підписання у майбутньому офіційної угоди про співпрацю.