Зустріч з приватними підприємцями

          За ініціативи голови районної ради Володимира Сіранта та голови районної державної адміністрації Віктора Цибульського 21 липня 2014 року у зала засідань районної ради відбулась зустріч керівництва Могилів-Подільського району з приватними підприємцями, селищними, сільськими головами та представниками волонтерського центру. На порядок денний виносилось питання щодо складної політичної ситуації в Україні.

       З метою фінансової, технічної та економічної допомоги силам АТО  та територіальній обороні на районному рівні було створено організаційний комітет, до складу якого ввійшли: серебрійський сільський голова Книш В.А.; депутат районної ради, директор ПСП «Вікторія» Єфремов А.М.; депутат районної ради, голова СФГ «ВОЛД» Дудник В.А.; депутат районної ради Панасюк А.С.; голова наглядової ради ПАТ «Поділля» +Миронишена Г.М.

        На засіданні було прийнято рішення наділити організаційний комітет правом звертатись до підприємств, установ, організацій різних форм власності, органів державної влади та місцевого самоврядування щодо залучення матеріальної, технічної та фінансової допомоги учасникам дій АТО та місцевим органам територіальної оборони.