Привітання до Дня людей похилого віку 2018 р.

27 вересня, напередодні Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветеранів з керівниками первинних ветеранських організацій району зустрілись голова районної ради Володимир Сірант, заступник голови райдержадміністрації Михайло Гоцуляк, голова районної організації ради ветеранів Петро Кубаль. Як завжди в теплому колі, поспілкувались та привітали зі святом.

Також 28 вересня голова рйонної ради Володимир Сірант та заступник голови районної ради Михайло Слободянюк спільно з директором територіального центру соціального обслуговування Володимиром Подвіянюком відвідали відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання комунальної установи районної ради Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Могилів-Подільського району, в якому проживають 23 підопічних з числа інвалідів та осіб похилого віку. Кожен з проживючих отримали подарункові набори з нагоди свята. 

Також, за інформацією територіального центру, привітання з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку отримали жителі територіальних громад, які перебувають на обслуговування установи. Зокрема, до цього долучились СТОВ Прогрес с. Суботівка, ФГ Яружанка с. Яруга, сільськогосподарські підприємства смт. Вендичани, підприємства торігвельної та інших сфер.