Загальні збори громад за місцем проживання

 Графік

 проведення загальних зборів громадян Могилів-Подільського району за місцем проживання, які планується провести в січні - березні 2020 року

Вендичанська селищна рада    - смт. Вендичани       -   -

Бандишівська сільська рада      - с. Бандишівка         - 22.03.2020 р.

Бернашівська сільська рада      - с. Бернашівка         - 20.03.2020 р.

Бронницька сільська рада         - с. Бронниця           - 18.02.2020 р.

                                                - с. Григорівка         - 19.02.2020 р.

                                                - с. Оленівка           - 20.02.2020 р.

Грушанська сільська рада - с. Сл.-Шлишковецька     - 27.03.2020 р.

Жеребилівська сільська рада   - с. Жеребилівка        - 28.02.2020 р.

Карпівська сільська рада          - с. Карпівка             - 27.03.2020 р.

Козлівська сільська рада           - с. Козлів                - 24.03.2020 р.

                                               - с. Липчани             - 16.03.2020 р,

                                               - с. Нагоряни            - 31.03.2020 р.

Конівська сільська рада            - с. Конева                - 26.03.2020 р.

Кремінська сільська рада          - с. Кремінне             - 27.03.2020 р.

Кричанівська сільська рада      - с. Кричанівка           - 29.02.2020 р.

Кукавська сільська рада           - с. Кукавка               - 21.02.2020 р.

Мервинецька сільська рада      - с. Мервинці             - 06.03.2020 р.

Немійська сільська рада           - с. Немія                   - 31.03.2020 р.

Озаринецька сільська рада       - с. Озаринці              - 22.02.2020 р.

Пилипівська сільська рада        - с. Пилипи                - 20.03.2020 р.

Серебринецька сільська рада   - с. Серебринці           - 26.03.2020 р.

                                              - с. Грабарівка            - 27.03.2020 р.

Серебрійська сільська рада      - с. Серебрія               - 27.03.2020 р.

Сказинецька сільська рада       - с. Сказинці                - 03.04.2020 р.

                                               - с. Воєводченці          - 07.04.2020 р.

                                               - с. Коштуля               - 09.04.2020 р.

Суботівська сільська рада         - с.Суботівка               - 28.02.2020 р.

                                               - с. Садківці                -  03.03.2020 р.

Слідянська сільська рада          - с. Сліди                    - 26.03.2020 р.

Сл.Яришівська сільська рада   - с. Сл.Яришівська        - 27.03.2020 р.

Сугаківська сільська рада        - с. Сугаки                   - 20.03.2020 р.

Тропівська сільська рада         - с. Тропова                 - 11.03.2020 р.

Хоньковецька сільська рада    - с. Хоньківці                - 27.03.2020 р.

Юрковецька сільська рада       - с. Юрківці                  - 20.03.2020 р.

Яришівська сільська рада        - с. Яришів                   - 24.03.2020 р.

                                             - с. Лядова                   - 25.03.2020 р.

Ярузька сільська рада            - с. Ярузька                   - 25.03.2020 р.

                                             - с. Івонівка                  - 27.03.2020 р.

 

Керуючий справами                                                                                             виконавчого апарату  районної ради                                          В.П. Трачук