Склад постійних комісій

Постійна комісія з питань місцевого самоврядування,  регламенту, депутатської діяльності, законності та правової політики:
 
1.     Нікітчук Андрій Миколайович - голова комісії;   
2.     Васильєв Віктор Андрійович;
3.     Сваток Олег Валерійович;                    
4.     Гурська Алла Іванівна;                  
5.     Якубовський Вадим Антонович;         
6.     Скоробогач Анатолій Володимирович.  
 
Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, планування фінансів та бюджету:
 
1. Комасюк Руслан Михайлович - голова комісії;     
2. Дейнега Людмила Ігорівна - заступник голови комісії;               
3. Сірант Володимир Володимирович;
4. Дашкевич Богдан Віталійович;    
5. Пержар Сергій Анатолійович;               
6. Ступак Василь Васильович;                               
7. Брижак Олександр Павлович - секретар комісії;
8. Марченко Сергій Павлович.
9. Яцук Юрій Володимирович.
 
Постійна комісія з питань агропромислового розвитку, лісового господарства, раціонального використання надр, екології, землекористування та водних ресурсів:
 
1. Мельник Володимир Іванович - голова комісії;                   
2. Реморов Ярослав Станіславович;                
3. Мніх Галина Євгеніївна;                    
4. Кульбака Оксана Іванівна;      
5. Жереб Вілен Миколайович;           
6. Павлів Петро Богданович;          
7. Пірус Василь Миколайович;
8. Марчук Олександр Петрович.                     
 
Постійна комісія з питань гласності, гуманітарної та соціальної сфери:
 
1. Нуцол Оксана Анатоліївна - голова комісії;              
2. Шайтан Оксана Василівна;                  
3. Череватова Наталя Павлівна;                  
4. Волянський Сергій Васильович;               
5. Загробський Іван Вікторович;
6. Заячковський Володимир Михайлович;
7. Буяновський Володимир Володимирович;
8. Пшук Тетяна Борисівна.           
 
 Постійна комісія з питань регулювання комунальної власності та благоустрою населених пунктів:
 
1. Ісайко Сергій Вікторович - голова комісії;                      
2. Римарчук Оксана Михайлівна;                 
3. Мельник Микола Іванович;                
4. Муляр Віра Олександрівна;
5. Джуренко Іван Євгенійович;               
6. Новікова Марія Дмитрівна;
7. Трачук Володимир Павлович;
8. Сауляк Ольга Андріївна - заступник голови комісії.