Склад постійних комісій

Постійна комісія з питань місцевого самоврядування,  регламенту, депутатської діяльності, законності та правової політики:
 

1.     Антоненко Андрій Анатолійович;   
2.     Бойта Анатолій Миколайович - секретар комісії;
3.     Китасюк Олег Іванович;                    
4.     Гопаца Світлана Василівна - голова комісії;                  
5.     Рибак Василь Олександрович;         
6.     Станкевич Валерій Анатолійович - заступник голови комісії.  
 
Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, планування фінансів та бюджету:
 
1. Яцура Микола Іванович - голова постійної комісії     
2. Антонюк Олег Петрович;               
3. Буяльський Сергій Володимирович - заступник голови комісії;
4. Єфремов Анатолій Михайлович - секретар комісії;    
5. Ільчук Денис Леонідович;               
6. Крижанівський Іван Васильович;                   
7. Бурик Григорій Іванович.                 
 
 
Постійна комісія з питань агропромислового розвитку, лісового господарства, раціонального використання надр, екології, землекористування та водних ресурсів:
 
1.     Балан Микола Андрійович - секретар комісії;                   
2.     Джуренко Іван Євгенійович;                
3.     Ісайко Сергій Вікторович - голова комісії;                    
4.     Ксенчук Вячеслав Анатолійович;      
5.     Миколайчук Вадим Степанович;           
6.     Панасюк Анатолій Степанович - заступник голови комісії;          
7.     Цяпа Віктор Дмитрович.                      
 
Постійна комісія з питань гласності, гуманітарної та соціальної сфери:
 
1.     Бурдейна Світлана Петрівна;              
2.     Дунська Алла Дмитрівна - секретар комісії;                     
3.     Лавренюк Іван Іванович;                      
4.     Ступак Лідія Михайлівна;                     
5.     Шевченко Сергій Владиславович - голова комісії;       
6.     Юрченко Ігор Васильович - заступник голови комісії.                  
 
 Постійна комісія з питань регулювання комунальної власності та благоустрою населених пунктів:
 
1.     Зябченко Валерій Стахович - голова комісії                         
2.     Дорош Ігор Васильович;                   
3.     Мельник Юрій Іванович;                  
4.     Макушинський Олег Володимирович; 
5.     Марчук Олександр Петрович;                 
6.     Сироїд Віра Іванівна - секретар комісії.